جهت خرید ملحفه رو تختی ضد آب چه باید بدانید

امروزه انواع زیادی از ملحفه روتختی در بازار وجود دارند که در بین آنها ملحفه روتختی ضد آب دو نفره از استقبال بیشتری بر خوردار می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای پارچه ملحفه از پارچه هایی که دارای الیاف طبیعی هستند استفاده می شود و برای تشخیص جنس این نوع ملحفه ها دو روش وجود دارد که بهترین روش هستند.

1_ لمس کردن پارچه بهترین روش برای تشخیص جنس پارچه می باشد.

در واقع باید انواع مختلف جنسها را بشناسید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید.

2_ بررسی و شناخت الیاف پارچه ها: با بررسی این پارچه ها می توانید یک انتخااگر شما از آن دسته افرادی هستید که هر شب قبل از خواب دوش نمی گیرید و یا کمتر آنها را در معرض هوا قرار می دهید بهتر است که آنها را بیشتر عوض کنید یعنی بین 7 تا 10 روز حتما آنها را تعویض کرده و بشویید.

برای شستن ملحفه روتختی حتما از آب سرد برای حفظ جنس پارچه استفاده کنید و بعد از شستشو آنها را در آفتاب خشک کنید.

برای اطلاعات بیشتر این محصول می توانید در سایت آراد برندینگ همراه ما باشید.

خرید ملحفه رو تختی

همانطور که می دانید امروزه بیشتر افراد از تخت خواب برای خواب راحت استفاده می کنند و برای اینکه تشک تخت کثیف نشود از ملحفه روتختی بر روی آن استفاده می نمایند که قیمت آنها بسیار مقرون به صرفه می باشد.

معمولا برای خرید ملحفه روتختی باید به عواملی توجه نمایید که در زیر نیز به نحوه خرید این روتختی اشاره شده است:

1_ مواد: موادی که در پارچه ملحفه روتختی مورد استفاده قرار می گیرد باید از جنس خوب و بی نظیر باشند که در این میان ملحفه با پارچه های بامبو، پنبه و میکروفیبر بهترین گزینه می باشند.

خرید ملحفه رو تختی

ملحفه هایی که از جنس بامبو، پنبه و میکروفیبر هستند بسیار خنک می باشند و برای فصل گرم سال بهترین گزینه هستند.

در صورتی که موادی مانند فلانل حالت گرمایی دارند و برای فصلهای سرد سال بیشتر به کار می روند.

تعداد رشته های الیاف در پارچه ملحفه: تعداد رشته ها، مواد و بافتهای با کیفیت و همچنین نحوه قرار گرفتن این رشته های الیاف و تعداد نخها باعث با کیفیت بودن این ملحفه ها شده است.

 

 ملحفه روتختی ضد آب

همانطور که می دانید برای تختهای کودکان باید از ملحفه روتختی ضد آب استفاده نمود تا در هنگام ریختن آب و مایعات از نفوذ آن به تشک جلوگیری کرد.

البته بعضی از کودکان شب ادرای دارند که استفاده از این ملحفه ها بهترین گزینه برای جلوگیری از نفوذ آن به تشک تخت می باشد.

 ملحفه روتختی ضد آب

در هنگام خرید ملحفه روتختی ضد آب باید به چند فاکتور و نکته مهم و ضروری توجه ویژه ای نمایید که در زیر به این موارد اشاره شده است:

1_ ابعاد ملحفه روتختی: معمولا این ملحفه ها در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار وجود دارند و شما بنا به نیاز خود آنها را خریداری می کنید.

در واقع قبل از خرید حتما سایز و ابعاد تختها را از نظر یک نفره و دو نفره نیز اندازه بگیرید و سپس اقدام به خرید روتختی یک نفره یا دونفره کنید.

2_ ضد آب بودن ملحفه روتختی: این نوع روتختیها ضد آب بوده و برای خرید ملحفه برای کودکانی که شب ادرای دارند ب3_ ضد حساسیت بودن: یکی از بهترین ملحفه ها ملحفه ای می باشد که ضد حساسیت باشد و همچنین در برابر میکروبهایی که ممکن است تخت را آلوده کنند محافظت نماید.

ضمنا اگر حساسیت پوستی دارید حتما از ملحفه هایی استفاده کنید که با الیاف طبیعی و استاندارد دوخته شده باشند.

4_ مقاومت در برابر لکه: نوع ملحفه ای که می خواهید خرید نمایید باید حتما از مقاومت بالایی در برابر لکه برخوردار باشند و همچنین بعد از شستشو به هیچ عنوان لکه ای بر روی آن به جا نماند.

5_ قابلیت شستشو را نیز داشته باشند: به این نکته که این ملحفه ها قابلیت شستشو را داشته باشند توجه نمایید و از ملحفه هایی خریداری کنید که از مقاومت بالایی در برابر شستشو برخوردار باشند.

6_ جنس پارچه ملحفه: برای ملحفه ضد آب معمولا از الیاف و پارچه های مخصوصی استفاده می گردد و بهتر است از ملحفه ای که دارای جنس عالی می باشند خریداری کنید تا در برابر آلودگی برای طولانی مدت مقاوم و با دوام باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما